اساتید

فراگیری آواز را از سال ۱۳۷۶ با حضور در کلاس درس استاد علی‌اصغر شاهزیدی آغاز نمود و تاکنون ۲۱ سال است که به‌طور مستمر و پیوسته افتخار شاگردی این استاد بزرگ را برای خود حفظ نموده است.

وی نه‌تنها در خواندن آواز، بلکه در روش تدریس، آهنگسازی و حتی جواب آواز با پیانو، خود را مدیون و مرهون تعالیم و رهنمودهای استاد می‌داند.

از شانزده سالگی ساز می نواخت، اما نوازندگی را به‌طور رسمی و علمی، از سال ۱۳۷۷ در محضر زنده‌یاد استاد امید علی نحوی آموخت.

زمینه فعالیت درعرصه هنر

او پیانـو را به سبک ایرانی و به شیوه ­ی آوازی مکتب اصفهان می‌نوازد و سرلوحه­ ی اهداف و برنامه­ های خود  را در مباحث، آموزش، آهنگسازی، نوشتن کتاب موسیقی و تولید و ارائه آثار صوتی و تصویری آشنا نمودن و علاقه­ مند کردن هنرجویان، به موسیقی اصیل و غنی ایرانی قرار داده است.

فعالیت حرفه ای

تدریس پیانــو و کیبورد را از سال ۱۳۸۰ به دعوت استاد نحوی، در آموزشگاه رودکی و سپس در آموزشگاه های دیگر اصفهان (دستان، بیـداد و …) آغاز نمود و موفق به دریافت کارت صلاحیت تدریس از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد.

از سال ۱۳۹۴ نیز با تائید و دریافت مدرک صلاحیت تدریس آواز از جانب استاد شاهزیدی، آموزش هنرجویان متوسطه ی آواز را، در آموزشگاه استاد بر عهده دارد.
همچنین تجربه ی هفت سال همکاری با سازمان بهزیستــی، به عنوان موسیقــی درمانگر و داوری مسابقات سرود مدارس را نیز در کارنامـه ی هنری خود دارد.
کتابهای بیر پارسی، پیانیست پارسی و تئوری پارسی (درزمینه ی آموزش پیانو و کیبورد)

و آلبوم شنونده پارسی (آشنـایی با اصطلاحــات و دستگاه های موسیقی ایرانی) از تألیفــات وی است

که در بسیاری از آموزشگاههای سراسر کشور به عنــوان کتاب پایه ی آموزشــی تدریس می گردد.

🎧 با این موسیقی، آواز بخوان 🎤

🧩 اجرای بی کلام تصنیف نامهربان نگار
در گام بیات اصفهان فا 👇

در گام بیات اصفهان سل 👇

جلیل سجاد

آهنگساز، نوازنده پیانو و کیبورد، خواننده آواز ایرانی
نویسنده کتاب بیرپارسی، پیانیست پارسی و شنونده ی پارسی

ویدیو های آموزشی مجموعه درشبکه آپارات

محصولات منتخب فروشگاه

ارسال نظرات

.کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای جلیل سجاد محفوظ می باشد